Müzik ve Otizm 1 YAŞINDA

Müzik ve Otizm - Orçun BerrakçayMüzik ve Otizm olarak 1. yılımızı doldurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana yaklaşık olarak 12.000 ziyaretçiye ulaştık. Göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Sürekli güncellenen içeriğimiz ile sizlerle kendi çalışmalarımızı, Türkiye’de ve dünyada bu alan üzerinde yapılan çalışmaları paylaşmaya devam edeceğiz. Ayrıca İzmir’de kurmuş olduğumuz “İzmir Otizm Orkestrası ve Korosu”nun Türkiye’nin diğer şehirlerinde yaşayan müzik eğitimcilerine bir ışık olması ve bu tür çalışmaların artmasıyla daha çok otizmli çocuğa ulaşılması en büyük mutluluğumuz olacaktır.

 

 

Misyonumuz;

  • Müziğin otizm üzerindeki olumlu etkilerini gösterip ailelere motivasyon sağlamak.
  • Özel eğitim üzerinde çalışan eğitimcilere, otizmli çocuklarla nasıl müzik çalışmaları yapabilecekleri konusunda yol göstermek.
  • Araştırmacılara bilimsel açıdan katkı sağlamak.
  • Otizmli çocuklarla müzik çalışmaları yapan eğitimcileri biraraya getirmek, çalışmalarını paylaşmalarına olanak sağlamak.
  • Profesyonel anlamda müzik eğitimi alan otizmli bireyleri yönlendirmek.
  • Aileleri, yaşadıkları şehirde otizm üzerinde çalışan müzik eğitimcileriyle buluşturmak.
  • Otizm üzerine yapılan bilimsel toplantıları, konserleri ve diğer etkinlikleri duyurmak.
  • Otizmli çocukların eğitim haklarını savunmak ve otizmin farkındalığını arttırmak.

 

Saygılarımla.

Orçun BERRAKÇAY

 

 

[fblike]

 

“Müzik ve Otizm 1 YAŞINDA” için 2 yanıt

  1. Çalışmaların ve bu güzelim alanlara yaptığın katkılar göğsümüzü kabartıyor;eline ve gönlüne sağlık.Daha da verimli ve kollektif çabalar için tanışıp-görüşebilmeyi umut ediyorum. 0531 992 00 92 Sevgi ve huzurla kal.(Not:1 ay kadar facede yasaklandım.)

  2. Mesajınız için çok teşekkür ederim Selçuk Bey. Telefonum: 0532 559 17 27 Görüşmek dileğiyle, saygılarımla. Orçun Berrakçay

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir