İzmir Otizm Orkestrası ve Korosu Edirne’de 4 Kere Sahne Aldı

otizm edirne müzikİzmir Otizm Orkestrası ve Korosu olarak, 12 – 14 Mayıs 2014 tarihleri arasında Edirne’de düzenlenen; Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığınca “Doğrudan Proje Desteği 2013 Yılı Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen ve Edirne Valiliği, Edirne Belediyesi ve Trakya Üniversitesi ortaklığında gerçekleştirilen “II.BALKAN ÖZEL GEREKSİNİMLİ ÇOCUKLAR SPOR OYUNLARI” projesinin açılış programında sahne aldık. Ayrıca 2. Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi, Trakya Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü’nde ve kampüs bahçesinde 3 ayrı performans daha sergiledik. Çocukların ve ailelerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Edirne’ye ulaşımımızda sponsorumuz olan Manisa Menekşe Et Galerisi’ne, organizasyonda yer almamızı sağlayan Doç Dr. Yeşim Fazlıoğlu’na, Edirne OÇEM Müdürü Serap Kara’ya ve Otizm Dernek Başkanı Hülya Akbulut’a, bizleri evlerinde ağırlayan öğretmenlere, Özel Eğitim Bölümü’ndeki konserimizi organize eden Yrd Doç Dr. Ebru Selçioğlu Demirsöz ve Yrd Doç Dr. Selmin Çuhadar’a, Edirne Valiliği, Edirne Belediyesi ve Trakya Üniversitesi’ne çok teşekkür ederiz.

Müzik ve Otizm 

 

2. Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi Konserimizin Videosu

[embedplusvideo height=”382″ width=”630″ editlink=”http://bit.ly/1qpng4o” standard=”http://www.youtube.com/v/dayOFP8Lyhs?fs=1&vq=hd720″ vars=”ytid=dayOFP8Lyhs&width=630&height=382&start=&stop=&rs=w&hd=1&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep1459″ /]

 

Edirne II. Balkan Özel Gereksinimli Çocuklar Spor Oyunları Açılışı Konseri Videomuz

 

 

Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi Konseri Videomuz

 

 

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Konseri Videomuz

 

 

[fblike]

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir