AİLELERİN GÖRÜŞLERİ

IZOT-Logo-Tr-Beyaz“Biz otizmli çocuk aileleri, özel eğitimi bireysel aldırdık, bireysel olarak spor yaptırdık ve eğer öğretmen bulabilirsek çocuğumuza bireysel müzik dersi aldırdık. Otizmli 1’den fazla bireyin bir arada olabilmesini belki de hayal bile etmedik… Şu anda 40 otizmli bireyin aynı anda sahnede olması ve yaklaşık 2 saat süreyle şarkılar söylemesi ise bizim için HAYALLERİN ÖTESİNDE…”Yeşim Zorlu (Beril’in Annesi)

 

“Engel olunmadığında, neler başarılabiliniyormuş gücüm yetse de dünyaya haykırsam, duysa, görse. Her şeyi gönüllü üstlendi Orçun Hocam, nasıl da tek başına bir başarı ordusu kurdu, işte bu güzel bir örnek eğitimde ayrımcılığa son istiyoruz engel olmayın destek olun istiyoruz”Nevin Yörür (Kaan’ın Annesi) 

 

“İş hayatımda çalışırken hiç sevmediğim Pazartesi günlerini şimdi koro çalışmaları nedeni ile bu kadar çok seveceğimi hiç tahmin edemezdim. Pazartesi sen şimdilerde haftanın en güzel günüsün.”Selma Sayın (Eren’in Annesi) 

 

“Mutluluk! oğlum Cenk ve korodaki diğer arkadaşları çok mutlular. Demek ki onları ortak noktada buluşturan şey müzikmiş. İşte bu yüzden iyi ki buradayız ve iyi ki İZOT var.” Zuhal Nurer (Cenk’in Annesi) 

 

“Hayallerin gerçekleştiği yer İZOT… Başarının adı İZOT… Mutluluğun ve arkadaşlığın en güzel yansıdığı yer İZOT… En güzel duyguların sayısızca sıralanarak ifade bulduğu yer İZOT…” Sema Üzel (Berkay’ın Annesi) 

 

“Önemsendiğimiz yer İZOT… Kendimizi rahat ve huzurlu hissettiğimiz yer İZOT… Güzel dostluklar kurduğumuz, paylaşmanın, güzel duyguların yaşandığı yer İZOT… En önemlisi evlatlarımızın arkadaşlık kurdukları ve çok mutlu oldukları yer İZOT…” Özlen İmrak (Bilgehan’ın Annesi) 

 

“Çıkarsızlık İZOT… Gönül dostu İZOT… Başarı İZOT… Umut İZOT… Beraberliğin adı İZOT… Müzikle yüreklere dokunmanın adıdır İZOT…” Özlem Özkara (Yaren’in Annesi) 

 

 

“AİLELERİN GÖRÜŞLERİ” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir